Xiaomi Mi TV Stick me Google Assistant

Xiaomi Mi TV Stick me Google Assistant

SKU: xia0017
Lek5.990,00 Regular Price
Lek4.990,00Sale Price

Stream Anywhere: i lehtë dhe i lëvizshëm, me peshë më pak se 30 gram, Mi TV Stick i Xiaomi është aq i vogël sa të futet lehtësisht në xhepin tuaj!

 

Harrojeni kabllat dhe lidheni atë me çdo TV, monitor ose projektor me portë HDMI për ta kthyer atë në Android TV me një lëvizje. Lidheni me internet përmes Wi-Fi 802.11ac dhe përdorni telekomandën Bluetooth për të lundruar në ndërfaqen e përdoruesit Android 9.0.

 

Mbështet dekodimin e audios me shumë kanale DTS dhe Dolby HD, duke rezultuar në një tingull rrethues dinamik, më të butë, gozhdues dhe më realist kur luani përmbajtje Full HD nga platformat e njohura.

 

Tre hapa të thjeshtë janë të mjaftueshëm për të filluar dhe për të shijuar atë që ofron Xiaomi Mi TV Stick. Përdorni Google Play Store për të shkarkuar aplikacionet tuaja të preferuara të transmetimit (p.sh. Netflix) dhe lojëra argëtuese, për argëtim të gjatë dhe cilësor!

 

Nuk ka më navigim me pultë. Shtypni butonin e mikrofonit në kontrolluesin Bluetooth të Xiaomi Mi Stick TV për të gjetur shpejt atë që kërkoni, pavarësisht nëse është argëtimi juaj e preferuar, apo një këngë apo thjesht informacion mbi motin.

 

 

Me Chromecast-in e integruar mund të transmetoni me lehtësi video dhe përmbajtje të tjera nga smartphone, tabletë ose laptop direkt në ekranin e televizorit me rezolucion të plotë HD 1080p.

 • Video Suport

  MKV/MOV/MPEG-4/TS

 • Zeri Suport

  AAC/FLAC/MP3/OGG

 • Imazhe Suport

  BMP/GIF/JPG/PNG

 • Kapaciteti (ROM)

  8 Gb

 • Ram

  1 Gb

 • Web Browser

  Po

 • Lidhja

  Bluetooth/WiFi

 • Sistemi operativ

  Android TV

 • Smart Cast

  Po

 • Wi-Fi

  Po

 • Google Assistant

  Po

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara