Xiaomi Mi True Wireless Earbuds basic 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds basic 2

SKU: xia0019
Lek3.990,00 Regular Price
Lek2.990,00Sale Price

Tani mund të flisni pa kufizime dhe me duart tuaja të lira. Xiaomi Mi True Wireless Earbuds basic 2  janë kufjet e re me Bluetooth 5.0 për të folur ose shijuar muzikën tuaj të preferuar pa mbajtur smartphone-in tuaj.

 

Avantazhi kryesor i Xiaomi Mi True Wireless Earbuds basic 2 është përdorimi i tyre i vazhdueshëm për 4 orë, që do të thotë se nuk do të shqetësoheni për baterinë nëse jeni duke ber palestër, gjatë udhëtimit ose në shtëpi, duke dëgjuar këngët tuaja të preferuara.

 

Në modalitetin e gatishmërisë, koha e funksionimit të tyre arrin 12 orë!

 

Kufjet kanë karikuesin e tyre, i cili i aktivizon automatikisht kur i hapni dhe hiqni, ndërsa ato automatikisht lidhen me pajisjen me të cilën janë sinkronizuar së fundmi. Koha e plotë e karikimit të tyre është deri në 2 orë.

 

Së fundmi, këto Xiaomi Mi True Wireless Earbuds basic 2 kanë panele prekëse në anët që ofrojnë kontroll të plotë, kështu që mund të bëni pauzë dhe të luani një këngë, por gjithashtu të përgjigjeni dhe të refuzoni thirrjet.

 

Kontrolloni riprodhimin dhe thirrjet tuaja muzikore me tastin fizik dhe aktivizoni Modalitetin e Lojërave kur keni nevojë për vonesën më të ulët të mundshme. Nëse dëshironi të aktivizoni ndihmësin dixhital, thjesht shtypni butonin dy herë.

 • Brand

  Xiaomi

 • Tipi

  Truly Wireless In-ear (Pa Kabell)

 • Ore Perdorimi

  4 hrs

 • Ore standby

  150 hrs

 • Ore Perdorimi me Bazamentin Karikues

  12 hrs

 • Kufje dyshe

  PO

 • Ngjyra

  E Zeze

 • Lidhja

  Bluetooth 5.0

 • Smart Assistant (Built-in)

  Google Assistant / Siri

 • Garancia

  3 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara