Xiaomi Mi Smart Scale 2

Xiaomi Mi Smart Scale 2

SKU: xia0007
Lek2.990,00 Regular Price
Lek2.490,00Sale Price

Peshorja Xiaomi Mi Smart Scale 2 është vërtet e zgjuar, pasi mund të identifikojë automatikisht anëtarët e një familje bazuar në të dhënat e tyre fizike, ndërsa ofron mundësinë për të mbështetur deri në 16 profile të ndryshme, kështu që mund ta ndani atë me të gjithë.

 

Falë ekranit LED "të fshehur" që aktivizohet vetëm gjatë matjes, theksohet estetika e tij elegante, e përshtatshme për çdo shtëpi.

 

Kjo peshore matë peshë maksimale 150Kg dhe saktësi peshimi 50gr. Siguron lidhjen Bluetooth me një smartphone përmes Aplikacionit Mi Fit.

 

Përveç kësaj, ai llogarit indeksin e masës trupore dhe njeh llojin e trupit tuaj, në mënyrë që të dini gjithçka për gjendjen tuaj fizike.

 
 • Pesha maksimale

  150Κg

 • Saktësia e peshimit

  50gr

 • Ekran

  Digital

 • Karakteristikat shtesë

  Indeksi i masës trupore

 • Lidhja

  Bluetooth

 • Ngjyra

  E bardhe

 • Bateria

  3 x AAA (përfshihet)

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara