Xiaomi Mi Smart LED Bulb 10W RGBW

Xiaomi Mi Smart LED Bulb 10W RGBW

SKU: xia0011
Lek3.500,00 Regular Price
Lek2.990,00Sale Price

Lëreni dritën të ndryshojë me ju: ndriçimi i duhur relakson trupin dhe mendjen, duke lehtësuar lodhjen e përditshme. Llamba Xiaomi Mi Smart LED Bulb 10W RGBW është llamba ideale që ju lejon të "luani" me dritën dhe të zgjidhni midis 16 milion ngjyrave, derisa të gjeni hijen që do t'i përshtatet disponimit tuaj.

 

Ju lejon të kontrolloni ndriçimin e hapësirës tuaj përmes smartphone-it tuaj, të ndizni ose fikni dritat kudo që të jeni, si dhe menaxhimin e njëkohshëm nga sa më shumë njerëz që zgjidhni. Dizajni i kursimit të energjisë barazohet me 25,000 orë ndriçim me cilësi të lartë ose 11 vite të plota të jetës dhe mbështet Asistentin e Google dhe Amazon Alexa për komandat zanore dhe përvojën pa duar.

 • Kategoria

  Smart Bulb

 • Voice Assistant

  Google Assistant/Amazon Alexa

 • Kohëzgjatja

  25000 h

 • Portollampa Lidhja

  E27

 • Watt

  10 W

 • Lumen

  800 lm

 • Funksionet

  Smart Remote Control/Power Scheduling

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara