Xiaomi Mi Smart Band 4C

Xiaomi Mi Smart Band 4C

SKU: xia0018
Lek3.790,00 Regular Price
Lek2.990,00Sale Price

Mi Smart Band 4C është smart band/ fitness tracker inteligjent që po kërkoni.

Me një ekran touch me ngjyra 1,08", " traineri personal ", është kundra ujit dhe sensori i monitorimit të rrahjeve të zemrës do t'ju ndihmojnë të rrisni performancën tuaj, pavarësisht nëse vraponi, biçikletë apo ecni.

Funksioni i monitorimit të gjumit gjithashtu do t'ju ndihmojë të përmirësoni cilësinë e jetës tuaj dhe të bëheni më aktivë dhe energjikë, falë "alarmeve të pasivitetit".

Falë algoritmeve të optimizimit të konsumit, jeta e baterisë së Smart Band 4C arrin 14 ditë, ndërsa karikimi i tij i plotë nuk kërkon më shumë se 2 orë!

 

Teknologjia Bluetooth 5.0 BLE përdoret për ta lidhur atë me pajisjet mobile. Pajisja mbështet pajisje portative që ekzekutojnë të paktën Android 4.4 ose iOS 10.

 

 

Merrni njoftime në kohë reale për thirrjet hyrëse dhe mesazhet ose postimet në rrjetet sociale etj. Kontrolloni motin ose vendosni alarme dhe përkujtesa.

 • Tipi

  Smartband

 • Rezolucioni i ekranit

  122 x 220 pixels

 • Diagonale e ekranit

  1.08"

 • Ekran i ndriçuar

  Po

 • lloji i ekranit

  TFT Colour TouchScreen

 • Bluetooth Version

  v5.0

 • Autonomia e baterisë

   

  14 ditë

 • Lloji i Baterisë

  LiPo

 • Mbrojtja

  Waterproof 50 m

 • Funksione

  Regjistruesi i hapave / Regjistruesi i kalorive / Kronometri / Sensori i ritmit të zemrës etj.

 • Perputhshmeria e Softverit

  iOS/Android

 • Pesha

  15 gr

 • Ngjyra

  E Zez ë

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara