Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P

SKU: xia0015
Lek41.900,00 Regular Price
Lek37.990,00Sale Price

Pastrues vakum - robot Mi Robot Mop Pro nga Xiaomi me bateri qe mbanë prej 110 min dhe aftësinë për të mbuluar 180m². Ajo ofron 3 funksione për fshirje ose larje, por edhe një kombinim të tyre. Ka një procesor 4-core për shpejtësi në kryerjen e funksioneve të tij dhe 12 sensorë që rrisin veprimin e tij dhe e ndihmojnë atë të kapërcejë pengesat.

 

Kjo fshesë me korrent robotik thith pluhurin, pastron ose kombinon këto dy funksione falë Multi Mode, për t'ju ofruar kushtet më të mira të pastrimit me kujdesin më të madh të mundshëm. Rezervuari i ujit 550 ml kontrollohet dhe ofron 3 nivele rregullimi të vëllimit, duke siguruar rrjedhje zero, duke mbrojtur edhe dyshemenë delikate prej druri.

 

Shkarkoni aplikacionin Mi Home dhe jetoni përmes ekranit të celularit tuaj në epokën e re të fshirjes. Përfitoni nga telekomanda dhe caktoni fillimin e funksionimit ose kufizoni veprimin e tij në një pikë specifike. Fshesa juaj e përshkruan zonën dhe e ruan atë në kujtesën e saj. Ju mund të emëroni dhomat dhe të zgjidhni atë që dëshironi të fshini. Përveç kësaj, kjo ju lejon të zgjidhni rrugën optimale, duke parandaluar lëvizjen e panevojshme në hapësirë.

 

Falë 12 sensorëve precize, pajisja juaj lundron në hapësirë, shmang pengesat dhe njeh mjedisin në të cilin operon. Mund të kapërcejë pengesat deri në 2 cm, ndërsa analizon zonën, në mënyrë që të mbrojë mobiljet dhe të mbulojë përqindjen më të madhe të sipërfaqeve të lira.

 

Pavarësisht nga autonomia e madhe prej 110 minutash, ndonjëherë energjia e tij ka nevojë për rinovim! Kështu, ajo ndalon së funksionuari për tu kthyer vet në vendin e karikimit. Pasi të rimarrë forcën, ai kthehet në vendin që kishte lënë dhe vazhdon nga procesi që la në mes!

Ka një sistem të hartëzimit me lazer LDS, i cili përdor pozicione kalibrimi me shumë nivele dhe algoritme të avancuar të përputhjes së segmentit. Fshesa juaj shfrytëzon në maksimum burimet e saj, njeh mjedisin në të cilin lëviz dhe shmang me zgjuarsi çdo pengesë që has. Me një diapazon mbulimi prej 8 milion, kufiri i gabimit të matjes është poshtë 2%, frekuenca e skanimit 6 × 360 ° / sek dhe marrja e mostrave 2016 herë / sek, gjithmonë siguron performancë të lartë pastrimi!

 

 
 • Tipi

  Fshes ë Robot

 • Bateria

  110 min

 • Mbulimi i hapësirës

  180 m2

 • Numri i programeve

  3

 • Lidhshmëria

  WiFi

 • Kapaciteti i kovës

  0,55 Lt

 • Programim Fillimi

  Po

 • Watt

  33 W

 • Numri i sensorëve

  12

 • Thithja

  Të ngurta / hirit

 • Baza e karikimit

  Po

 • Përdorni

  Parket / dysheme të forta / dysheme Laminate / pllaka

 • Lloji i Baterisë

  Litium

 • Kapaciteti i baterisë

  3.200 AH

 • Më Shumë Detaje

  2 core GPU / 2100 Pa Fuqia thithëse / 3 nivele uji / 4 core CPU

 • Përmasat

  9,50 cmΧ35 cmΧ35 cm

 • Pesha

  3,600 kg

 • Ngjyra

  E Zezë

 • Kohëzgjatja e Karikimit

  240 min

 • Zhurma

  55 dB

 • Program Pastrim i Heshtur

  Po

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara