Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor

Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor

SKU: xia0002
Lek7.000,00 Regular Price
Lek5.790,00Sale Price

Pompa e Ajrit Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor është një pompë e lëvizshme që gjithmonë mund ta keni me vete, në rast se gomat tuaja kanë nevojë për ajër.

 

Ka një ekran dixhital, buton kontrolli dhe dritë LED për përdorim në errësirë, ndërsa përdor dy bateri të rimbushshme (2000mAh në total). Materjali i pompës është metalik dhe përfshin një tub të qëndrueshëm 120 mm.

 

Mund të përdoret nga çdokush (pa njohurinë e nevojshme të presionit të gomave), pasi ka një sensor presioni të integruar që automatizon procesin.

 • Marka

  Xiaomi

 • Presioni i ajrit

  0.2-10.3bar/3-150psi

 • Kapaciteti i baterisë

  2000mah

 • Mënyra e karikimit

  Micro USB

 • Pesha

  0.25 kg

 • Permasat

  13 × 8 × 4.6 cm

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara