Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080p

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080p

SKU: xia0010
Lek5.990,00Price

Kamera e Sigurisë Mi Home Xiaomi 360 është një zgjidhje ekonomike për mbikëqyrjen e shtëpisë dhe, ashtu si me të gjitha produktet inteligjente Xiaomi, përfshin teknologji inovative.

 

Konkretisht, ofron siguri të plotë, pasi rrotullohet 360° dhe lëviz vertikalisht për monitorimin 96°, me cilësi të imazhit Full HD 1080p. Mund të montohet në një sipërfaqe të sheshtë ose në murin tuaj për rezultate më të mira, ndërsa lidhja wireless Wi-Fi ju jep fleksibilitetin që ju nevojitet.

 

Kjo do të thotë që mund ta vendosni në një sipërfaqe të sheshtë ose në murin tuaj për rezultate më të mira. Përveç kësaj, ai ka një funksion të zbulimit të lëvizjes me azhurnim automatik në Smartphone-in tuaj!

 • Marka

  Xiaomi

 • Tipi

  Mi Home Security Camera 360°

 • Sensori i Imazhit

  1/4" Progressive Scan CMOS

 • Rezolucioni

  1920 x 1080 pixels

 • Night Vision

  IR LEDs (940 nm)

 • Sensori i lëvizjes

  Po

 • Levizja e Kameres

  360 °

 • Vënde për Kartë memorje

  Po (64GB, Class 10)

 • Lidhja Wi-Fi

  802.11 b/g/n

 • Mikrofon

  Po

 • Mobile App

  Mi Home APP

 • Fusha e Shikimit

  100.4°

 • Karakteristikat Inteligjente

  Alexa, Google Home

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara