Xiaomi Mi Box S Android TV 4K

Xiaomi Mi Box S Android TV 4K

SKU: xia0002
Lek8.990,00Price

Sillni argëtimin tuaj në shtëpi thjesht, shpejt dhe me besueshmëri. Xiaomi Mi Box S E pajisur me Android 8.1, "Asistentin e Google" dhe Chromecast, Mi Box S ju jep juve akses në një mori shërbimesh dhe një sasi të madhe të përmbajtjes së transmetimit për të shijuar me familjen tuaj.

 

Me një dizajn të hijshëm dhe minimal, ai përfshin një procesor 4-bërthamor, 2 GB RAM dhe 8 GB hapësirë ruajtëse eMMC, ndërsa ju lejon të luani përmbajtje me rezolucion 4K60 dhe mbështetje HDR. Kthejeni televizorin tuaj në një TV inteligjent, me aplikacione që ofrojnë mijëra orë përmbajtje - si YouTube dhe Netflix.

 • Brand

  Xiaomi

 • Ngjyra

  E Zeze

 • CPU

  Cortex-A53

 • RAM

  2GB DDR3

 • ROM

  8GB

 • Sistemi operativ

  Android TV

 • Resolucioni

  4K Ultra HD 3840 x 2160, 60fps

 • video suport

  TS/MOV/AVI/MKV (h.264, x.264, AVC)/RM/MP4

 • Zeri suport

  Dolby Digital/DTS/APE/FLAC/MP3

 • Portët

  1 x Hi-Speed USB 2.0/HDMI

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara