Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

SKU: xia0013
Lek4.590,00 Regular Price
Lek3.790,00Sale Price

Xiaomi Mi Composition Smart Scale V2 është një peshore inteligjente e gjeneratës së re, që lidhet me celularin, duke dhënë informacione të tilla si pesha, indeksi i masës trupore, metabolizmi, masa muskulore, dhjami trupor, përqindja e ujit, masa e kockave , madhësia e trupit dhe rezultati i trupit. Lidhet me një smartphone (Android 4.4, iOS 7 ose më të re) përmes Bluetooth 4.0 dhe të gjithë të dhënat shfaqen në një ekran LED.

 

Peshorja juaj është e përputhshme me pajisjet Android, por edhe me iOS përmes Bluetooth 4.0 dhe të dhënat shfaqen në një ekran LED. Kështu, të gjitha matjet dhe analizat transferohen direkt në ekranin e telefonit tuaj celular përmes Mi Sports APP! Mbani vet dosjen tuaj mini, ku ju do të shikoni në çdo moment, të krahasimeve përfundonte me vlerat e matjeve ardhshme!

 

Ë shte një pershore të teknologjisë së përparuar kujtojnë të dhënat  deri në 16 përdoruesve të ndryshëm. Në këtë mënyrë, e gjithë familja dhe miqtë tuaj mund ta përdorin atë, pa rrezikun e humbjes së rezultateve të ndonjë matjeje!

 • Marka

  Xiaomi

 • Pesha maksimale

  150 kg

 • Saktësia e peshimit

  50 g

 • Ekrani

  Digitale

 • Program Matje Djamorë

  Po

 • Funksione të tjera

  Masa e kockave dhe muskujve / Përqindja e ujit dhe yndyrës

 • Lidhja me Telefonin

  Bluetooth

 • Përmasa

  25 mm x 300 mm x 300 mm

 • Pesha

  1,700 kg

 • Ngjyra

  E Bardhë

 • Materjali

  Xham

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara