Xiaomi Mi Band 5 Black

Xiaomi Mi Band 5 Black

SKU: xia0003
Lek5.900,00 Regular Price
Lek4.290,00Sale Price

Go Smart, Live More : Xiaomi Mi Band 5 vjen me një ekran me True Color AMOLED 1,1” me (126 x 294, 16-bit) dhe me xham mbrojtje 2.5D.

 

Me11 Sports Modes të disponueshme Mi Smart Band 5 përfshijnë Sporte të ndryshme / Fitnes, Ecje, Çiklizëm, Vrapim, Not & etj. Bateria e saj me kapacitet të madh ofron deri në 14 ditë autonomi, ndërsa karikimi është i menjëhershëm dhe i lehtë falë kunjave të ngarkimit magnetik.

 

Përfshin një mikrofon Digital MEMS, ju lejon të zgjidhni midis 100+ wallpapers (animations) dhe është kundra nga uji në një thellësi prej 50 metrash, kështu që do ta keni me vete në det dhe në dush. Në të njëjtën kohë, kjo ju jep mundësinë e telekomandës për të kontrolluar kamerën e smartphone tuaj, duke kryer foto hands-free.

 

Falë akselerometrit me 3 boshte dhe sensorëve të xhiroskopit me 3 boshte, ai ofron monitorim të saktë të aktiviteteve sportive dhe shëndetit, regjistron rrahjet ditore të zemrës (PPG Heart Rate Sensor), presionin dhe cilësinë e gjumit tuaj!

 • Brand

  Xiaomi

 • Ngjyra

  E Zezë

 • Madhesia e Ekranit

  1,1 "

 • Resolucioni i Ekranit

  126 x 29 pixels

 • Tipi i Ekranit

  AMOLED

 • Perputhshmeria e softverit

  Android, Windows

 • Lloji i Lidhjes

  Bluetooth

 • Përdorni

  Sporte të ndryshme / Fitnes, Ecje, Çiklizëm, Vrapim, Not & etj.

 • Mbrojtja

  Waterproof (50 m)

 • Sensoret:

  Sensori i rrahjeve të zemrës / Accelerometer / 3-axis Gyroscope / Regjistruesi i stresit / Regjistruesi i hapit

 • Bateria

  Li-Ion/125mAh

 • Kohëzgjatja e Perdorimit

  336 hrs

 • Dimensioni

  46.95 x 18.15 x 12.45 mm

 • Pesha

  11,9 gr

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara