Xiaomi Mi 37W Dual-Port Car Charger

Xiaomi Mi 37W Dual-Port Car Charger

SKU: xia0014
Lek1.990,00 Regular Price
Lek1.490,00Sale Price

Ju udhëtoni me makinë çdo ditë në qytet ose me pushime dhe keni GPS të aktivizuar dhe aplikacione të tjera në smartphone tuaj dhe në një moment zbuloni se ju ka mbaruar bateria!

Xiaomi Mi 37W Dual-Port Car Charger është karikuesi i nevojshëm i makinës si për celularin ashtu edhe për pajisjet e tjera. Mbulesa e ngarkuesit është bërë tërësisht prej metali, ka dy porta USB * për të lidhur dy nga pajisjet tuaja në të njëjtën kohë.

 • Marka

  Xiaomi

 • Tipi i Karikusit

  QuickCharge 3.0

 • Portat USB

  2

 • Output

  USB 1: 5V/2A; USB 2: 5V/3A, 9V/2A, 12V/2A, 15V/1.8A, 20V/1.35A

 • Lloji

  Karikues Makine

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara