Xiaomi Imilab Smart Plug

Xiaomi Imilab Smart Plug

SKU: xia0016
Lek3.690,00 Regular Price
Lek2.990,00Sale Price

Duke përdorur teknologjinë e inteligjencës artificiale, Xiaomi Imilab Smart Plug ju lejon të kontrolloni dhe menaxhoni me lehtësi pajisjet elektrike të lidhura me të - nga kudo - përmes ekranit të smartphone-it tuaj!

 

Edhe pse i vogël, Imilab Smart Plug është elegant dhe lehtëson jetën e përditshme në shtëpitë që nuk ndjekin ende trendin e Smart Home. Lidhet në permjet zërit me Amazon Alexa dhe Google Assistant, përfshin teknologjinë Bluetooth Onboarding, funksionin Away Mode, aftësinë e planifikimit dhe natyrisht, lidhjen Wi-Fi (802.11 b / g / n) për menaxhim të rehatshëm dhe të largët!

 
 • Kategoria

  Smart Plug

 • Voice Assistant

  Google Assistant/Amazon Alexa

 • Application

  Mi Home

 • Funksionet

  Smart Remote Control/Power Scheduling

 • Lidhja Wi-Fi

  Po

 • Tipi i Prizës

  Sucko

 • Output

  120V~, 15A, 1800W(resistive)

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara