Xiaomi Haylou GT1 XR Bluetooth Earbuds

Xiaomi Haylou GT1 XR Bluetooth Earbuds

SKU: xiah0020
Lek4.990,00 Regular Price
Lek4.290,00Sale Price

Xiaomi Haylou GT1 XR - janë kufjet TWS Bluetooth 5.0, për një ndigjim të fortë shije të pastër.

 

Kufjet janë të ndërtuara në një chipset Qualcomm QCC3020 me cilësi të lartë, me mbështetje Bluetooth 5.0 dhe siguron transmetim të tingullit duke përdorur teknologjinë aptX dhe me codec AAC. Kanë Një bio-diafragmë prej 7.2 mm qe siguron riprodhim me cilësi të lartë në të gjithë diapazonin e zërit. Earbuds Haylou GT1 XR do t'u pëlqejë jo vetëm adhuruesve të muzikës cilësore por edhe lojtarëve sepse këto kufje garantojnë transmetimin e zërit me një vonesë gati në zero nëse pajisja juaj mbështet Bluetooth 5.0.

 

Pesha e secilit janë vetëm 3.9 gram. Earbuds Haylou GT1 XR mund të punojë deri në 5 orë me një karikim të vetëm dhe përdorimi me  kuti karikimi rrit jetën e baterisë deri në 36 orë perdorim.

 

TWS + lejon që të lidhen drejtpërdrejt me telefonin, gjë që e bën kalimin pa ndërprerje midis së majtë dhe të djathtë kufje por edhe ne stereo mode accessible . Zgjidhni mënyrën siç ju pëlqen pa shqetësime. Këto kufje kontrollohen me touch pad.

 

Me një karikim, Haylou GT1 XR do të thotë 5 orë music, dhe me charging case zgjatet deri në 36 orë. Perfshinë dhe nje panel led për shfaqjen e nivelit të baterisë dhe të jep mundesin ti kesh nën kontrolle çdo minute.

 

Me prekjen 3 herë majtas e veshit zgjon asistenti tuaj privat dhe është në gatishmëri gjatë gjithë kohës. Behet fjalë per Voice Assistant Xiao Ai, Siri dhe Google Voice Assistant duke zjedhur kush të përshtatet më shumë.

 
 • Marka

  Xiaomi  - Haylou

 • Tipi

  Haylou GT1 XR

 • Lloji i Kufjeve

  In-ear TWS Bluetooth Earbuds

 • Ngjyra

  E Zerë

 • Pesha

  3.9g

 • Bluetooth

  Po ( V5.0 )

   

 • Chip

  Qualcomm QCC3020

 • Kutia e karikimit

  800mAh

 • Jetëgjatësia e Baterisë

  36 orë

 • Driver

  7.2mm φ

 • Karakteristikat

  Touch Control, APX+AAC Lossless Sound, Master-slave Switch, Voice Assistant

 • Ekran i Nivelit të Baterisë

  Po ( LED )

 • Asistenti Inteligentë

  Xiao Ai, Siri, Google Voice Assistant
 • Water Resistant

  IPX5

 • Garancia

  3 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara