TP-Link WiFi Extender N300 TL-WA850RE

TP-Link WiFi Extender N300 TL-WA850RE

SKU: Tpl0001
Lek3.290,00 Regular Price
Lek2.690,00Sale Price

Internet edhe në pjesët më të "vestira" të shtëpisë ose të zyrës? Sigurisht! TL-WA850RE lidhet pa telefon me rrjetin lokal përmes routerit, zgjat sinjalin kudo dhe kontrollohet lehtësisht me aplikacionin Tether. Përveç kësaj, ai ka një port të integruar Ethernet, zvogëlon ndërhyrjen e sinjalit, ndërsa madhësia e tij e vogël lehtëson vendosjen e saj kudo në hapësirë.

 

Lehtë për t’u përdorur, por eshte instalim edhe më i lehtë akoma! Mbani të shtypur WPS në routerin e shtëpisë dhe butonin qendror në TL-WA850RE dhe brenda dy minutash do të lidhet me rrjetin lokal. Pasi të përfundojë ky proces, mund të lidhni dhe shkëputni Extenderin, kudo që dëshironi për një sinjal më të mirë, pa qenë e nevojshme të bëni rregullime përsëri.

 

 

Drita inteligjente ju tregon se sa i fortë apo jo është sinjali që Extender merr nga routeri. Kështu që, ju mund të gjeni vendin e përsosur për të përfituar sa më shumë prej tij. Në mënyrë ideale, duhet të keni të ndezura 3 nga 5 dritat blu për t'u siguruar që nuk do të ketë problem të zgjerimit të sinjalit.

 • Tipi

  Extender

 • WiFi Performance

  N300

 • Wireless Data Transfer Rate

  Up to 300 Mbps

 • Wireless Standards

  802.11 b/g/n

 • Frekuenca e Funksionimit

  2.4 GHz

 • Wireless security

  WPA-PSK / WPA2-PSK

 • Portët

  1xRJ45 - 10/100/1000 (LAN)

 • Programi Smart

  Tether

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara