Samsung Evo Plus microSDXC 64GB U1 with Adapter (2020)

Samsung Evo Plus microSDXC 64GB U1 with Adapter (2020)

SKU: sa0002
Lek2.490,00 Regular Price
Lek1.990,00Sale Price

Më shumë hapësirë, më shumë shpejtësi: Kartat e serive Evo Plus janë ideale për regjistrim video 4K UHD, ofrojnë mbrojtje në katër nivele (4-Proof) dhe të kombinuara me performancën e tyre të fuqishme ju lejojnë të siguroni dhe menaxhoni momentet tuaja më të rëndësishme, pa u shqetësuar për integritetin e tyre.

 

Merrni foto dhe video me cilësi të lartë dhe shpërndajini të gjitha në një kohë minimale: Me shpejtësi leximi dhe shkrimi jashtëzakonisht të shpejtë përkatësisht deri në 100MBps dhe 90MBps, microSD 64 GB EVO Plus i Samsung ju lejon të transferoni 3GB video në kompjuterin tuaj në vetëm 38 sekonda.

 

Përvojat tuaja janë të pazëvendësueshme dhe tani e tutje "të paharrueshme", pasi seria EVO Plus ofron katër nivele të dallueshme të mbrojtjes: mund të qëndrojë deri në 72 orë në ujë deti, temperatura ekstreme, makina me rreze X në aeroporte dhe në fusha magnetike ekuivalente me një skaner të rezonancës magnetike (MRI).

 • Lloji i Kartës Memorie

  microSDXC

 • Kapaciteti

  64 GB

 • Speed Class

  Class 10

 • Shpejtësia e leximit

  100MB/Sec

 • Shpejtësia e Regjistrimit

  90 MB/Sec

 • UHS Speed Class

  U3

 • Tipi i Adaptorit

  SD Card

 • Garancia

  1 Vite

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara