JBL Go 2

JBL Go 2

SKU: jbl0002
Lek4.490,00Price

Boksi i seris GO kthehet më mirë se kurrë! I vogël dhe në të njëjtën kohë i bukur, JBL GO 2 me një fuqi prej 3 Watts dhe një jetëgjatësi të baterisë që arrin edhe 5 orë *, mjaftueshëm për të dëgjuar të gjitha këngët tuaja të preferuara dhe shumë më tepër.

 

Ato lidhen me smartphone ose tabletin tuaj përmes Bluetooth ndërsa në të njëjtën kohë ju japin mundësinë për t'u përgjigjur thirrjeve tuaja.

 

Ndërtimi i tyre i kundra uji dhe i guximshëm i bën ata idealë për zona të jashtme, të tilla si plazhi, ose pishina.

 • Tipi

  Boks Bluetooth

 • Fuqia

  3 W

 • Orët Punimi

  5 orë

 • Lidhja me kabull

  AUX / 3.5mm

 • Karikimi me USB

  Po

 • Bateria

  730mAh

 • Kundër Ujit

  Po IPX7

 • Permasat

  7,1x8,6x3,1 cm

 • Pesha

  184g

 • Ngjyra

  E Zerë

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara