JBL Flip 5

JBL Flip 5

SKU: jbl0001
Lek14.990,00Price

Dëgjoni muzikën tuaja të preferuara gjatë lëvizjes me JBL Flip 5, boksi Bluetooth, të fuqishëm që shkon kudo! Kohë e keqe; Nuk ka problem Dizajni i tij kundra ujit ju lejon të shijoni muzikën tuaj te preferuar të pastër, në shi dhe diell!

 

Kombinoni dy bokseve të paisur me JBL PartyBoost për musik të lartë stereo ose edhe më shumë për të organizuar dhe një mini party. Me një jetëgjatësi të baterisë që tejkalon 12 orë, mundësia e vendosjes vertikale ose horizontale, ngjyrat e ndritshme dhe pesha e ulët (540 g) do të bëhen aksesori juaj i preferuar për çdo stinë të vitit!

 • Tipi

  Boks Bluetooth

 • Fuqia

  20 W

 • Orët Punimi

  12 orë

 • Lidhja

  AUX / 3.5mm

 • Karikimi me USB

  Po

 • Bateria

  4800mAh

 • Kundër Ujit

  Po IPX7

 • Permasat

  7,4x18,1x6,9 cm

 • Ngjyra

  E Zerë

 • Pesha

  540g

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara