Honor Band 5

Honor Band 5

SKU: hon0001
Lek5.990,00 Regular Price
Lek4.990,00Sale Price

Honor Band 5 është një wearable me karakteristika të pasura dhe dizajn elegant. Ju jep aftësitë e regjistrimit që ju nevojiten për sportin tuaj, mbështet teknologjinë e matjes së rrahjeve të zemrës me saktësi të lartë TruSeen 3.0, teknologjinë e regjistrimit të gjumit TruSleep me më shumë se 95% saktësi dhe zbulimin e problemeve më të zakonshme të gjumit, dhe monitorin SpO2 qe monitoron nivelet e oksigjenit në qarkullimin e gjakut në mënyrë që të vlerësoni se si trupi juaj po përshtatet gjatë trajnimit ose në lartësi të mëdha, ndërsa bateria e tij ofron autonomi deri në 26 ditë.

 

Vjen me një ekran diagonal AMOLED të lexueshëm 0,95 ”i cili ju ofron pamje të qartë me ngjyra të gjalla për të dalluar menjëherë çdo informacion. Me një rezolucion prej 240x120 pixel, 282ppi, ju mund të dalloni me saktësi çdo tregues edhe nën rrezet e diellit, ndërsa UI e re përmirëson përvojën e përdoruesit.

 

Honor Band 5 është trajneri juaj personal, i krijuar për t'ju ndihmuar në ushtrimet tuaja të përditshme. Ka residence ndaj ujit (waterproof) në presione deri në 5ATM (afërsisht 50 metra thellësi).

 

Mos u shqetësoni nëse bateria juaj  është bosh, pasi me Honor Band 5 nuk do të duhet ta karikoni atë çdo ditë. Eshtë krijuar për të zgjatur deri në 20 ditë në standby. Edhe nëse e përdorni çdo ditë, me regjistrimin e vazhdueshëm të rrahjeve të zemrës dhe funksionin e regjistrimit të gjumit të aktivizuar, karikimi i tij zgjat deri në 6 ditë.

 

Honor Band 5 është krijuar për t'ju pasur çdo ditë, vazhdimisht me ju dhe jo vetëm kur bëni activitet fizik. Eshtë partneri ideal i smartphone-it tuaj pasi shihni njoftimet që do të zgjidhni me një shikim, në kyçin e dorës, në ekranin AMOLED të lexueshëm 0,95 ”. Përveç kësaj, ai regjistron cilësinë e gjumit, ju lejon ta përdorni atë si një telekomandë për të marrë fotografi nga telefoni juaj celular, por edhe për ta kërkuar atë.

 • Marka

  honor

 • Modeli

  Band 5

 • Tipi

  Smartband

 • Tipi i Ekranit

  ΑΜOLED οθόνη 0,95”

 • Software Compatibility

  iOS/Android

 • Bluetooth

  Po

 • Bateria

  Deri në 20 ditë

 • Lloji i Baterisë

  Li-Ion

 • Kundër Ujit

  Waterproof (50 m)

 • Memorizo Aktivitetet

  Po

 • Karakteristikat Shtesë

  Kronometri / Sensori i rrahjeve të zemrës / Kujtesa e aktivitetit / Regjistruesi i stresit / Regjistruesi i hapit /(SpO2 Monitor) Sensori i nivelit të oksigjenit në qarkullimin e gjakut

 • Ngjyra

  E Zezë

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara