Xiaomi Redmi 18w Fast Charge 10000mah

Xiaomi Redmi 18w Fast Charge 10000mah

SKU: xia0009
Lek2.690,00 Regular Price
Lek1.990,00Sale Price

Me Xiaomi Powerbank me një kapacitet prej 10,000mAh, ju lejon të bëni disa karikime përpara se të keni nevojë për të rimbushur të njëjtën gjë.

 

Integron një portë USB me fuqi dalëse deri në 18W për të karikuar smartphone dhe tabletë, por edhe një port USB Type-C.

 

Në këtë mënyrë ju karikoni smartphone, tablet dhe madje edhe laptopin tuaj, ndërsa në të njëjtën kohë keni mundësinë të karikoni powerbank tuaj shpejt.

 

Ka gjithsej 3 porta për karikimin e pajisjeve që ofrojnë funksionin e karikimit të shpejtë për të karikuar pajisjet tuaja në mënyrë të sigurt.

 • Marka

  Xiaomi

 • Modeli

  Redmi 18W Fast Charge

 • Kapaciteti i baterisë

  20000 mAh

 • Tipi

  Powerbank

 • Porta karikimit

  3

 • Porta USB

  2

 • Porta USB-C

  1

 • Fuqia Portës USB

  18W

 • Ngjyra

  E Zezë

 • Permasat

  150,5 x73,6x15,1 mm

 • Pesha

  247 gr

 • Garancia

  3 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara