Xiaomi Mi True Wireless Earbuds

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds

SKU: xia0004
Lek4.200,00Price

Tani mund të flisni pa kufizime dhe me duart tuaja të lira. Xiaomi Mi True Wireless Earbuds  janë kufjet e re me Bluetooth 5.0 për të folur ose shijuar muzikën tuaj të preferuar pa mbajtur smartphone-in tuaj.

 

Avantazhi kryesor i Xiaomi Mi True Wireless Earbuds është përdorimi i tyre i vazhdueshëm për 4 orë, që do të thotë se nuk do të shqetësoheni për baterinë nëse jeni duke ber palestër, gjatë udhëtimit ose në shtëpi, duke dëgjuar këngët tuaja të preferuara.

 

Në modalitetin e gatishmërisë, koha e funksionimit të tyre arrin 12 orë!

 

Kufjet kanë karikuesin e tyre, i cili i aktivizon automatikisht kur i hapni dhe hiqni, ndërsa ato automatikisht lidhen me pajisjen me të cilën janë sinkronizuar së fundmi. Koha e plotë e karikimit të tyre është deri në 2 orë.

 

Së fundmi, këto Xiaomi Mi True Wireless Earbuds kanë panele prekëse në anët që ofrojnë kontroll të plotë, kështu që mund të bëni pauzë dhe të luani një këngë, por gjithashtu të përgjigjeni dhe të refuzoni thirrjet.

 • Brand

  Xiaomi

 • Tipi

  Truly Wireless In-ear, Pa Kabell

 • Ore Perdorimi

  4 hrs

 • Ore standby

  150 hrs

 • Ore Perdorimi me Bazamentin Karikues

  12 hrs

 • Kufje dyshe

  PO

 • Ngjyra

  E Zeze

 • Lidhja

  Bluetooth 5.0

 • Garancia

  3 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara