Xiaomi Mi Router 4A AC1200 (Gigabit Version)

Xiaomi Mi Router 4A AC1200 (Gigabit Version)

SKU: xia0006
Lek5.000,00 Regular Price
Lek4.490,00Sale Price

Dual Band AC1200 Mi Router 4A i Xiaomit përmban katër antena të jashtme, procesor MT7628DA (router-on-a-chip) dhe 16 MB memorje për performancë optimale, si dhe 64 MB memorje ​​të brendshme.

 

Me sistemin operativ inteligjent (versioni i konfiguruar i OpenWRT-it), kriptimi WPA-PSK/WPA-PSK2, Wireless Access Control (blacklist & whitelist), SSID Hiding, Smart Unauthorized Access Prevention për siguri dhe fleksibilitet më të madh, dhe aplikacionin Mi WiFi për menaxhim me lehtësi rrjetin tuaj.

 • Tipi

  Wireless Router

 • Wireless Standards

  IEEE 802.3u/802.11 b/802.11 n/802.11 ac/IEEE 802.3

 • Wireless Data Transfer Rate

  Up to 1200 Mbps

 • Portët

  2xRJ45 - 10/100/1000 (LAN)

 • Wireless Security

  WPA-PSK / WPA2-PSK

 • Wi-Fi performance

  AC 1200

 • Wi-Fi Band

  Dual Band

 • Antena

  4

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara