Western Digital My Passport 4TB (2019)

Western Digital My Passport 4TB (2019)

SKU: wd0001
Lek20.990,00Price

Disqet te Jashtëm të serive WD My Passport janë "pasaporta" që ju nevojitet për të transferuar të dhënat tuaja në mënyrë të sigurt, ndërsa ato kanë një dizajn modern për t'u përputhur me sistemet moderne.

 

Të konfiguruar për Windows 10 (mund të konfigurohet për sisteme të tjera operative, në varësi të nevojave tuaja), kështu që mund t'i përdorni menjëherë, të keni mbrojtje me fjalëkalim dhe kriptim skedari (256-bit AES) në nivelin e pajisjes, duke mbajtur fotografi, video, dokumente dhe skedarë të tjerë larg syve kureshtarë.

 

Me programin kompjuterik WD Backup dhe portin e shpejtë Superspeed USB (USB 3.2 Gen 1) lejojnë krijimin e një kopje rezervë të lehtë dhe të shpejtë, ndërsa me WD Discovery ™ sigurojnë lidhje me platformat e njohura (Facebook, Dropbox, Google Drive etj.) për të organizuar përmbajtjen tuaj më lehtë se kurrë!

 

My Passport janë ridizenjuar që të përshtaten në permasen e dorës tuaj por gjithashtu të përshtaten në mënyrë perfekte me modelet më moderne të kompjuterit.

 
 • Kapaciteti

  4 TB

 • Madhësia e diskut

  2.5"

 • Lidhja

  USB 3.2

 • Ushqim Plus i Energjisë Elektrike

  Jo

 • Ngjyra

  E Zezë

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara