Western Digital Elements Portable 2TB

Western Digital Elements Portable 2TB

SKU: wd0003
Lek12.990,00 Regular Price
Lek11.990,00Sale Price

Bëni një kopje rezervë dhe më pas fikeni. Disku Western Digital Elements ka një port USB 3.0 për rezervim të shpejtë dhe të dhënave edhe të mëdha.

 

Disku përfshin portën më të shpejtë USB 3.0 për Backup. Në të njëjtën kohë, është dhe  në konfigurimë me versionin e mëparshëm të USB 2.0 për të bërë Backup dhe për të transferuar të dhënat tuaja në mënyrë të sigurt edhe nga sistemet e vjetra.

 

Me një kapacitet prej 2TB nuk do të lini asgjë anash. Funksionaliteti Plug & Play, thjesht ju lejon të lidheni atë me PC tuaj dhe filloni punën tuaj duke .

 • Kapaciteti

  2 TB

 • Madhësia e Diskut

  2.5"

 • Lidhja

  USB 3.0

 • Ushqim Plus i Energjisë Elektrike

  Jo

 • Ngjyra

  E Zez ë

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara