TP-LINK Archer C50 v4

TP-LINK Archer C50 v4

SKU: tpl0002
Lek6.490,00Price

TP-LINK Archer C50 vjen me standardin e gjeneratës se re Wi-Fi 802.11ac i cili është 3 herë më i shpejtë se standardi N dhe siguron transferimin e të dhënave deri në 1,200Mbps.

 

Këto ndahen në 867Mbps përmes 5GHz dhe 300Mbps përmes 2.4 GHz, Archer C50 i TP-LINK është zgjidhja më e mirë për lojëra online dhe Video HD. Për më tepër, ka 4 porta Ethernet për t'u lidhur në rrjetin tuaj me çdo pajisje tjetër.

 

4 antenat e jashtme të Archer C50 në kombinim me rrjetin ne bandë të dyfishtë sigurojnë një mbulim perfekt të të gjithë zonës së shtëpisë, në mënyrë që të keni një sinjal të fortë Wi-Fi kudo por edhe një sinjal të qëndrueshme në rrjet, pa ndërprerje të papritura .

 • Tipi

  Wireless Router

 • WiFi Performance

  AC1200

 • WiFi band

  Dual Band

 • Wireless Standards

  802.11 b/g/n/802.11 ac/n/a 5GHz

 • Wireless Data Transfer Rate

  Dual Band (300Mbps + 900Mbps)

 • Frekuenca e Funksionit

  2.4/5 GHz

 • Portat e Lidhjes

  1 xUSB 2.0/4xRJ45 - 10/100 (LAN)

 • Wireless Security

  WEP (64-128bit)/WPA/WPA2/WPA-PSK / WPA2-PSK/Υποστήριξη WPS

 • Antena

  4

 • Virtual Private Network (VPN)

  Po

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara