Samsung 860 EVO SSD 250GB

Samsung 860 EVO SSD 250GB

SKU: sa0001
Lek8.590,00 Regular Price
Lek6.990,00Sale Price

Samsung 860 EVO SSD 250GB është krijuar për të rritur performancën e kompjuterit tuaj, ndërsa ju ofron punë të qetë dhe siguri. Lidhet me një port SATA III dhe ofron performancë që arrin 550MB / s për lexim dhe 520MB / s për regjistrim.

 

Ka një kapacitet prej 250 GB, vjen me një controller të ri të përmirësuar, 512 MB memorie cache DDR4, 256 bit dhe mund të kombinohet me Samsung Magician për të marrë kontrollin në duart tuaja.

 • Marka

  Samsung

 • Kapaciteti

  250GB

 • Shpejtesia maksimale e leximit

  550 MB/Sec

 • Shpejtesia maksimale e regjistrimit

  520 MB/Sec

 • Lidhje

  SATA III

 • Tipi

  SSD

 • Garancia

  1 Vite

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara