Razer Mouse DeathAdder V2

Razer Mouse DeathAdder V2

SKU: rez0003
Lek12.000,00 Regular Price
Lek9.990,00Sale Price

Mausi më emblematik i Lojërave në botë është rilindur dhe më në fund lëshon versionin e tij të 2-të të quajtur Razer DeathAdder V2. Me një sensor dhe butona të gjeneratës së ardhshme dhe një trup më të lehtë, sjedh një epokë të re në mouse e lojrave eSports me performancë të lartë.

 

Me mbi 10 milion shitje, Razer DeathAdder është mausi më i popullarizuar dhe më i vlerësuar me çmime në botë, pasi ka fituar reputacionin e tij kryesisht për shkak të dizajnit të tij ergonomik. Mausi i lojrave që gjithmonë përshtatet në mënyrë të përsosur në pëllëmbë dhe performon në të gjitha anatomite. Versioni i ri i ruan këto karakteristika por vjen me një shasi më të lehtë për lëvizje më të shpejta pa sakrifikuar aspak qëndrueshmërinë e tij.

 

Duke përdorur infra të kuqe për herë të parë për të regjistruar klikime, këto butona jo vetëm që aktivizojnë komandën në 0,2 milisekonda (aktivizimi më i shpejtë në një produkt industrial) por eleminojnë debounce delay , klikimet e dyfishta dhe klikimet e pavullnetshme, duke ofruar kontroll të plotë.

 

Sensori krejt i ri dhe revolucionar 20,000 DPI ka saktësi rezolucioni 99,6%, duke siguruar saktësinë e lëvizjes dhe qëndrueshmërinë e kursorit. Pozitiviteti i madhë e sensorit të ri janë funksionet inteligjente të softuerit të tij që rrisin ndjeshmërinë dhe saktësinë ne ç do stypje.

 • Lidhja

  Me kabull USB

 • Përdorimi

  Gaming

 • Teknologjia

  Optical

 • Numri i butonave

  8

 • Max Dpi

  20.000

 • Smart features

  Smart Tracking, Asymmetric Cut-Off, Motion Sync

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara