Razer Gaming Headset Kraken Ultimate 7.1 USB

Razer Gaming Headset Kraken Ultimate 7.1 USB

SKU: raz0004
Lek20.000,00 Regular Price
Lek17.490,00Sale Price

Hear your game: Përfitoni avantazhin dhe bëhuni fitues i lojës me Razer Kraken Ultimate - një Kufje Lojërash të krijuara për përvojën e fundit konkurruese! Ka lidhje USB, teknologji THX Spatial Audio për audio 7.1 Surround, udhëzues të personalizuar 50 mm neodymium, ndriçim Razer Chroma ™ RGB dhe një mikrofon të Çertifikuar të Discord me Active Noise Canceling të flasësh me shokët e tu të skuadrës pa ndërhyrje!

 

Duke lënë tradicional Surround 7.1 "në të kaluarën", Razer Kraken Ultimate prodhon tingull unik me pozicionim preciz dhe thellësi realiste në një fushë 360 gradë.

 

Me udhëzues 50 mm neodymium (20Hz ~ 20kHz, 32Ω, 112dB) Razer Kraken Ultimate premton tingull të pasur dhe të qartë. Me dizajn ergonomik dhe jastëk të rehatshëm, ato përshtaten në mënyrë të përsosur në kokën dhe veshët tuaj, ndërsa në të njëjtën kohë janë të përshtatshme për njerëzit që mbajnë syze. Ndërtimi nga materjal alumini dhe çeliku e mban peshën në një nivel të ulët (390g), ndërsa në të njëjtën kohë ofron qëndrueshmëri më të madhe me kalimin e kohës!

 • Përdorimi

  Chat & Gaming

 • Tipi

  Gaming Headset

 • Forma

  Over ear

 • Ngjyra

  E Zez ë

 • Lidhja

  Me Kabull

 • Zëri

  Virtual Surround 7.1

 • Mikrofon

  Po

 • Buton Niveli të Zërit

  Po

 • Gjatësia e kabllit

  2m

 • Noise Cancellation

  Po

 • Tipi i lidhjes

  USB

 • kufjet

  20 Hz - 20 kHz

 • Mikrofoni

  100 Hz - 10 KHz

 • Ndjeshmëria

  112.0 dB

 • Pesha

  390 gr

 • Ndriçim LED

  RGB

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara