Razer Blackwidow Chroma Elite (Razer Green)

Razer Blackwidow Chroma Elite (Razer Green)

SKU: raz0002
Lek24.000,00 Regular Price
Lek19.990,00Sale Price

Një tastierë revolucionare, për ata që kërkojnë maximumin, Razer Blackwidow Chroma Elite Mechanical do t'ju çojë në fushën e betejës me një ndjesi unike në prekje, përgjigje të lartë 1ms dhe një seri opsionesh të personalizimit për  përvojën e lojës me kërkesat tuaja. Ka pesë butona makro (regjistrim i pakufizuar gjatë on-the-fly ), 10-butona anti-ghosting 10.

 

Fuksionaliteti Chroma i jep një dimension të ri mënyrës, sesi luani lojërat tuaja të preferuara pasi mund të rregulloni dritën e pasme të tastierës, duke zgjedhur midis 16.8 milion ngjyrave. Ju do të zgjidhni një model në varësi të humorit, ndriçimit apo edhe lojës që luani, duke ngjyrosur butonat që ju interesojnë dhe duke përmirësuar performancën tuaj. Më e mira; Nëse keni më shumë se një pajisje Chroma, mund të akordoheni!

 

Razer Blackwidow Chroma Elite Mechanical vjen me butonat e famshëm Razer (Razer Green). Testuar për 80 milion stypje.

 • Marka

  Razer

 • Tipi

  Tastier Gaming

 • Lidhja

  Me kabull USB

 • Butona të ndriçuar

  16,8 mil

 • Butonat

  Razer Green

 • Tastierë mekanike

  Po

 • Media Center butona

  Po

 • Audio Control

  Po

 • Përmasa

  Full Size

 • Garancia

  6 Muaj

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara