Kingston SSD 120GB A400

Kingston SSD 120GB A400

SKU: kin0001
Lek4.500,00Price

Memorje SSD Kingston A400 120GB ofron qe te shijoni lojrat dhe hapjen e Windows me nje shpejtesi te larte.

 

Dizajnuar për përdoruesin që kërkon regjistrimin e shpejtësive (450 MB / s) dhe marrjen e informacionit (500 MB / s).

 

SSD-ja është 10 herë më i shpejtë se sa një tradicionale Hard disk .Eshte një zgjidhje më e mirë për shumë detyra dhe një sistem i shpejtë.

 • Marka

  Kingston

 • Kapaciteti

  120 GB

 • Shpejtesia maksimale e leximit

  500 MB/s

 • Shpejtesia maksimale e regjistrimit

  450 MB/s

 • Lidhje

  SATA III

 • Tipi

  SSD

 • Garancia

  1 Vite

Product Reviews

NEWSLETTER

Regjistrohu për të marrë i pari njoftimet mbi ofertat e rinj:

Info

About

Llogaria ime

Forum

Contact

agorai.al eshte eshop ne tirane online ne cdo moment per produktet qe preferoni

Albania - Tirana

Contact

+355693237937

info@agorai.al

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

© 2020 nga agorai. Të gjitha të drejtat e rezervuara